Skip to content Skip to footer

Wypożyczalnia elektrostymulatorów online

Jak wygląda konsultacja i wypożyczenie elektrostymulatora?

 Elektrostymulator jest dość drogim sprzętem. Nie musisz kupować urządzenia, z którego będziesz korzystać tylko przez kilka tygodni. Teraz możesz wypożyczyć elektrostymulator do indywidualnego użytku.

Wybierz model elektrostymulatora

Jeśli potrzebujesz pomocy przeczytaj nasz artykuł – Jaki elektrostymulator wybrać lub skontaktuj się z nami), podpisz umowę online, a my zajmiemy się resztą.

Jak zacząć?

fizjo ikona
1. Spotkaj się z nami online

Podczas spotkania nasz fizjoterapeuta zbierze wywiad dotyczący twojego stanu zdrowia i przebytej kontuzji. Dzięki temu będzie mógł w pełni dostosować parametry elektrostymulacji do Twoich indywidualnych potrzeb.

Umów się na wizytę: tel. 535 099 355

Czas trwania: 50 min

masaż ikona
2. Określenie miejsca aplikacji / przyłożenia elektrod

Następnie fizjoterapeuta bardzo precyzyjne, za pomocą elektrody punktowej, określi miejsce przyłożenia elektrod. (znajdzie tzw. punkt motoryczny, a więc miejsce w którym reakcja mięśnia na impuls elektryczny jest największa). Dzięki temu uzyskasz najbardziej optymalne rezultaty.

To bardzo ważne gdyż w większości elektrostymulatorów dostępnych na rynku elektrody przyklejane są na “chybił – trafił”, a jakość stymulacji pozostawia wiele do życzenia.

compex icon
3. Nauka obsługi elektrostymulatora – jest dziecinnie prosta

Compex jest bardzo intuicyjnym urządzeniem, znacznie prostszym niż obsługa smartfonu.

Po założeniu elektrod Compex skanuje Twoje mięśnie przed rozpoczęciem pracy i automatycznie PERSONALIZUJE parametry stymulacji, dostosowując je do aktualnego stanu twoich mięśni.

plan 2
4. Plan rehabilitacyjny lub treningowy

Na koniec terapeuta ustali odpowiedni program dostosowany do Twojego aktualnego stanu zdrowia oraz dobierze najbardziej efektywne ćwiczenia, które będziesz wykonywał z elektrostymulacją 2-3 x dziennie w domu.

Zobacz jak wygląda proces wypożyczenia

Możesz u nas również zakupić swój własny sprzęt