Skip to content Skip to footer

lek. Krzesimir Sieczych

Specjalista ortopedii i traumatologii

Lekarz ortopeda Krzesimir Sieczych 2

“Doświadczenie zdobyte w leczeniu wyczynowych sportowców wykorzystuję w pracy ze wszystkimi pacjentami”

Ortopeda traumatolog, chociaż do doktora Sieczycha bardziej pasuje określenie Ortopeda sportowy.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wybierając studia medyczne doskonale wiedział co chce robić po ich zakończeniu. Wyróżnia go indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego problemu oraz otwartość na innowacje w medycynie. Każdy proces leczenia ma swoje uzasadnienie w biologii, biomechanice i najnowszych doniesieniach medycznych. Leczy nie tylko objawy ale stara się znaleźć i wyeliminować przyczyny kontuzji. Współpracuje z wieloma specjalistami innych dziedzin medycyny, fizjoterapii, psychologii, dietetyki i treningu medycznego.

Lekarz ortopeda Krzesimir Sieczych 1
Lekarz ortopeda Krzesimir Sieczych

Członek Misji Olimpijskiej Tokio 2020 - koordynujący ortopedycznie Reprezentację Polski.

Lekarz Kadry Narodowej w Pływaniu. W latach 2012-2016 jeden z lekarzy Kadry w Podnoszeniu Ciężarów. Na co dzień współpracujący z wieloma wybitnymi para sportowcami.

Wykładowca i uczestnik wielu kongresów międzynarodowych z zakresu ortopedii i medycyny sportowej. Instruktor kursów dla lekarzy z technik artroskopowych. Ze sportem związany od zawsze – doskonale rozumie problemy i potrzeby osób aktywnych fizycznie. Trenował żeglarstwo i pływanie. Do dziś startuje w zawodach zdobywając tytuły Mistrza Polski Lekarzy w tych dziedzinach.

Wraz z żoną Julią (poznaną w sekcji pływackiej AZS na studiach) wychowują w sportowym duchu Helenę i Tadeusza.